گروه پخش زنده رویداد Live In، با خط مشی خدمات خاص و کامل به مشتریان و رویکرد متعهدانه نسبت به حصول کیفیت و رضایت مندی خدمات از سوی شما و با اتکا به تجربه طولانی مدت در حوزه تصویر و دیجیتال و تعرفه فوق العاده خدمات، در زمینه پخش رویدادهای گوناگون ( تجربه همکاری در 15 حوزه مختلف) فعالیت می نماید.

ما از شرکت ها و موسسات با انواع پخش زنده رویدادها پشتیبانی میکنیم. به عنوان یک شرکت پخش مستقیم با تجربه، ما کل مراحل تولید تا پشتیبانی پخش رویداد شما را پوشش میدهیم. از برنامه ریزی، تصویربرداری و صدابرداری صحنه، برگزاری وبینار و برقراری ارتباط تصویری در حین پخش رویداد، نصب نمایشگر LED، خدمات دوربین و نورپردازی گرفته تا پخش زنده در پلتفرم مورد نظر شما.

گروه ما با جدیت متمرکز شده است تا در سطح حرفه ای و استاندارد با پوشش دهی صدا و تصویر برگزاری رویداد شرکت شما به صورت پخش زنده، با بالاترین کیفیت برگزار شود و مخاطبان بتوانند در هر کجای این کره خاکی به صورت دو طرفه در رویداد حضور داشته باشند. به صورت زنده کلیه ی اتفاقات را تماشا کنند تا بتوانند ابهامات خودشان را با پرسیدن سوال برطرف بکنند.

ما اهمیت مأموریت خود را برای مخاطبان و برندهای مختلف را می دانیم و معتقدیم که این یک امتیاز برای ارائه خدمات ما می باشد.